KAANMED
Menü
Biyokimya

Biyokimya

Chomsystems, HPLC ve tandem kütle spektrometresi ile çalışan rutin klinik testleri için en iyi teknolojileri kullanarak hazır kullanım reaktif kitleri sağlayan, dünya standartlarında mükemmel servis ve destek veren bir şirkettir.

Chromsystems Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak firmamız, klinik laboratuvarlarda dünya çapında kullanılan bu testlerin doktorlara ve hastalara gerçekten güvenebilecekleri sonuçlar üretmesine yardımcı olmaktadır.

Ürün yelpazesi, kitlerin yanı sıra kalite kontrol ve kalibrasyon standartlarını da içermekte ve bunların hepsi laboratuvarlarda düşük maliyetli analizler ile yüksek doğruluk elde edilmesini sağlamaktadır.

Chromsystems, yeni kitler, otomatize örnek hazırlama cihazlarına uygun çözeltiler veya HPLC gibi yeni teknikler ile ürün portföyünü sürekli genişletmektedir.

Chromsystems, laboratuvarlara rutin testlerin HPLC ve LC-MS/MS metotları ile kolay bir şekilde çalışılması imkânını sağlar. Numune hazırlama aşamaları minimum zaman alacak şekilde kurgulanmıştır. Bu sayede numune kısa sürede cihaza enjeksiyona hazır hale gelir ve analizler hemen başlatılabilir.

Serum, plazma ve idrar gibi insan matrislerinde hazırlanmış QC materyali laboratuvar için sonuç doğruluğunun değerlendirmesinde maksimum güveni sağlar.

Chromsystems’in tüm ürünleri CE-IVD uyumludur.

Partnerlerimiz

Kaan Medikal, analitik toksikoloji uygulama alanlarındaki tecrübesi, ürün çeşitliliği ve etkin desteği ile güvenilir çözümler sunmaktadır.

Partnerlerimiz
Partnerlerimiz